Anna Rześniowiecka | BazakBal | Nowy wymiar sztuki | 100% produkt polski
FACEBOOK

0

  • Brak produktów w koszyku.

Anna Rześniowiecka

Nazywam się Anna Rześniowiecka i już od dziecka rysowałam, eksperymentowałam z kolorami, fascynowałam się sztuką, niemniej jednak proces dochodzenia do tego, co tak naprawdę sprawia mi największą przyjemność pod względem pasji twórczej, był dość długi i zajął mi wiele lat. Przeszłam przez rozmaite meandry dróg prowadzących do samopoznania, a pomogły mi w tym podróże, między innymi do Senegalu, Boliwii, Peru i Brazylii oraz chyba najdłuższa z nich- jaką się okazał wieloletni pobyt w Amsterdamie.

Z zawodu jestem architektem krajobrazu, odkryłam jednak, że to właśnie rysunek i malarstwo stanowią dla mnie najważniejszą esencję, dlatego też zdecydowałam się podążać za głosem swego serca i otworzyć się w pełni na te dziedziny sztuki, a tym samym również na bogactwo wewnętrzne, jakie wniosły do mojego życia.

Tworzę z pasją i radością. Kocham kolory, kontrasty oraz niepowtarzalność przesłania, jakie niesie ze sobą rysunek i malarstwo. Staram się, aby każda moja praca była unikatowa, tworzona z pasją oraz odpowiednio przyprawiona sporą dawką miłości i wyobraźni. W mojej twórczości odwołuję się do intuicji oraz przestrzeni serca, pozwalam inspiracji przepływać przeze mnie, tworząc obrazy mocy, rozwibrowane barwami i pełne pozytywnej energii zasilającej odbiorców.

Moją pasją życiową jest twórcza kreacja, malarstwo organiczne prosto ze źródła kobiecej mocy. Jest to malarstwo, które wzmacnia kobiety, inspiruje i pokazuje ich piękno, mądrość oraz wewnętrzną moc.

wybierz dzieło, które ci się podoba i zobacz produkty, na których możesz je nosić: