Casting | BazakBal | Nowy wymiar sztuki | 100% produkt polski
FACEBOOK

0

  • Brak produktów w koszyku.
  /  Casting

Trwa Casting na modeli BazakBal!

Trwa casting na modeli bazakbal! Wyróżniasz się nietuzinkową urodą, a przed obiektywem jesteś w swoim żywiole?

Doskonale! Zgłoś się na nasz casting! Do naszego twórczego świata poszukujemy modelki i modela. Profesjonalna sesja zdjęciowa odbędzie się 26 i 27 sierpnia we WROCŁAWIU, a zdjęcia wykona fotograf — Mateusz Antosik, który ma na swoim koncie sesje uczestników ostatniej edycji Top Model.

Aby wziąć udział w castingu, wyślij zgłoszenie zawierające zdjęcie twarzy i sylwetki + komplet informacji: imię, nazwisko, wzrost, data urodzenia oraz telefon na adres: casting@bazakbal.com

Pamiętajcie, by załączyć co najmniej 3 zdjęcia lub link do social mediów i numer kontaktowy. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22.08 do godziny 23:59

Już 23 sierpnia skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami – ustalając dokładny dzień sesji (26 lub 27 sierpnia).

Udział w castingu jest BEZPŁATNY i dobrowolny. To kreatywna forma współpracy, dzięki której możesz wzbogacić swoje portfolio o twórcze materiały autorstwa Mateusza Antosika. Modelki i modele otrzymają od nas wybrany przez siebie produkt BazakBal i komplet zdjęć do portfolio. 

Wysyłając zgłoszenie na casting, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Bazakbal Krzysztof Wojtiuk z siedzibą we Wrocławiu, ul. Klimasa 6, 50-515, w celach związanych z przeprowadzeniem castingu, oraz oświadczasz, że posiadasz prawo do przesyłanych materiałów zdjęciowych/wideo i wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku pojawiającego w przesłanych materiałach oraz udzielasz bezpłatnej licencji na korzystanie z praw autorskich, w celach związanych z przeprowadzeniem postępowania castingowego. 
Oświadczasz również, że wszystkie dane umieszczone w wiadomości zgłoszeniowej są zgodne z prawdą i nie są obciążone prawami osób trzecich. 
Prosimy o niezgłaszanie się osób, które mają podpisane umowy na wyłączność z Agencjami.