Moda odpowiedzialna | BazakBal | Nowy wymiar sztuki | 100% produkt polski
FACEBOOK

0

  • Brak produktów w koszyku.
  /  Moda odpowiedzialna


WITAJ W ŚWIECIE MODY ODPOWIEDZIALNEJ

BazakBal i troska o dobro naszej planety idą razem w parze

Wiemy, że prawdziwą sztuką jest tworzyć produkty w zgodzie z założeniami zrównoważonej mody. W BazakBal możemy pochwalić się działaniami, które czynią nasze ubrania sztuką przez duże S.

Nasze ubrania szyte są w polskiej szwalni butikowej. Nie chcemy dopuścić do tego, by cokolwiek się zmarnowało, dlatego nanosimy wzory na tkaniny dopiero w momencie otrzymania potwierdzenia złożonego zamówienia.

Autorskie nadruki nanosimy z wykorzystaniem najnowszej generacji atramentów Innobella Textille, które zapewniają najwyższą jakość druku, zachowując barwę i nasycenie na lata. Systemy kartridży, które biorą udział przy nanoszeniu obrazów na materiał wyciskają atrament z worków do ostatniej kropli, dzięki czemu nic się nie marnuje, a każdy mililitr koloru znajduje swoje praktyczne zastosowanie.


Każdy z naszych produktów posiada certyfikat OEKO-TEX. Co to oznacza?
Jest to potwierdzenie wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów tekstylnych, które mają bezpośredni kontakt ze skórą człowieka. Dzięki temu masz pewność, że produkty w które się ubierasz są wolne od środków chemicznych, niekorzystnie wpływających na stan zdrowia.

Idea less waste jest nam bliska, dlatego też ograniczamy ilość zużywanego przez nas papieru do minimum. Prowadzimy dokumentację on-line, faktury przekazujemy drogą mailową, a nasze zamówienia pakujemy w tekturowe opakowania-tuby, które z powodzeniem mogą zyskać u naszych klientów drugie życie.Chcemy, by kolekcja dzieł, którą Wam oferujemy, była piękna, ekologiczna, ponadczasowa i mogła towarzyszyć Wam przez lata. 

Dzielenie się sztuką i dbałość o środowisko to nasze priorytety.