Poszukiwania miłości | BazakBal | Nowy wymiar sztuki | 100% produkt polski
FACEBOOK

0

  • Brak produktów w koszyku.

Poszukiwania miłości

Tak, możesz być wszystkim dla mnie. Wierzę w ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach.

Stanisław Ignacy Witkiewicz, 622 upadki Bunga, czyli demoniczna kobieta.

Człowiek jest stworzeniem stadnym. Większość z nas wymaga atencji innych. Potrzebujemy akceptacji i zrozumienia. Niekiedy mamy potrzebę opiekowania się innymi. Szukamy miłości, która nie zawsze jest odwzajemniona. Niektórym wystarcza miłość platoniczna, ale nie wszystkim.
Największy problem jest w naszym wyobrażeniu relacji. Wierzcie mi, każdy z nas widzi związek przez pryzmat swoich doświadczeń i potrzeb. Czasem urojone pragnienia sterują naszymi wyborami.
Patrząc na otaczający nas świat, relacje innych ludzi staramy się do nich porównywać. Dlaczego tak jest? Nie wiem. Może to przez:
Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie.

Stanisław Jachowicz

Zapominamy, że to co cudze chwalimy jest powierzchowne. Nie zagłębiamy się w żaden ciąg przyczynowo skutkowy. Czepiamy się tylko wizji danej sytuacji tu i teraz.

Witkacy. Projekt karty tytułowej historii maniaków Romana Jaworskiego
Witkacy. Projekt karty tytułowej historii maniaków Romana Jaworskiego


W.Odwiedź sklep